Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozloučení s C5
Devilian
10.05.2018 21:22 - Re: Rozloučení s C5
Za?iato?n?k
Chcel by som sa s Vami rozlucit a podakovat Vam vsetkym za Vase rady a pomoc pri problemoch s autom. Nebyt Vas, asi by som v servise nechal minimalne dvojnasobok (skor trojnasobok). Taktiez tam asi budu radi, ze uz neuvidia toho mudrlanta, co si nieco precita na nete a mysli si, ze vie vsetko (ale to sa nestane, uz som sa zaregistroval na mazda fore )
Auto predavam kvoli z mojho pohladu nedostatocnej zivotnosti nahradnych dielov. Tym padom sa z neho stava nepredvidatelny stroj. Nie je to az take zle, ale ja jazdim 40t km rocne, kde sa tie chyby uz prejavuju castejsie.
Ako nahrada mi posluzi mazda 6 2.5l benzin 141 kw v plnej vybave. Dufam, ze bude minimalne taka spolahliva, ako C5 pred vymenou palivoveho cerpadla.
C5 bolo zatial moje najlepsie auto. Lucenie s hydraulikou bude tazke. Uz teraz som si isty, ze som vymenou prisiel o 20% parkovacich miest, kde sa s mazdou nedostanem. Alebo sa naucim lepsie parkovat Ale na ryby asi lepsie auto nebude.
Moja C5 sa tu coskoro objavi v inzeratoch. Este musim dat opravit par veci na naprave (jumep, ocakavaj navstevu ).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator