Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Mapy Navigace / C5 I 2001-2003 (VDO, RT2, RD3 ...)
jruze
01.05.2018 14:54 - Re: Mapy Navigace / C5 I 2001-2003 (VDO, RT2, RD3 ...)
U??vate?
LadesFCB napsal(a):
Zdravím, mám v mém RT3 mapy 2016, vše funguje kromě toho, že ikdyž nemám zaškrknuto v nastavení aby navigace používala silnice s poplatkem, tak mě i tak navádí na dálnice apod. Nevíte někde kde by mohla být chyba, nebo to dělá i Vám? Chyba v mapách nebo v samotném RT3? Jinak po městě a mezi dědinama není problém, ale jakmile chci někam dál a je tam cesta po dálnici tak mě to na ni táhne. A ještě jeden dotaz, když v průběhu navádění špatně odbočím a chci jet jinou cestou, tak mě to furt navádí na tu původní, abych se vrátil apod. Asi to nejde nějak nastavit aby mě to při špatném odbočení navádělo dál, ale jinou cestou, že?


Není to chyba = neumí to a to že navádí po chybném odbočení je normální - bude se snažit do té doby než opět najde tu nejkratší a správnou trasu = neustále si přepočítává trasu - dokud je nejkratší ta než jsi špatně odbočil bude tě nutit k otočení = až najde trasu která je z místa kde jsi kratší k cíli tak začne navádět tou trasou která je správná , nebo můžeš zadat v menu jinou trasu(nastavit objížďku o xx Km a pokud povede mimo dálnici tak začne navádšt tou) - já mám sice RT4 a toto občas používám k vyhnutí kolon,uzavírek atd...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator