Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Emise a pravděpodobně vadný katalyzátor
Devilian
18.04.2018 11:58 - Re: Emise a pravděpodobně vadný katalyzátor
Za?iato?n?k
Tiez mam rovnake auto, motor RFJ. Tiez mi hadzalo stale depollution system faulty. Vyriesene subaru sposobom- to kolienko na oddialenie lambdy, ktora tak v podstate meria cisty vzduch, a hotovo. V subaru to robil oficialne predajca, lebo benzin, co tu mame im sposoboval problemy. Co sa tyka katalyzatora, asi 40t km som mal spotrebu oleja 1l na 1000 km= katalyzator bol teda olejovy . Mam ale terqaz novy motor, a ked idem na emisie, nemam problem. Ale asi aj preto, ze na aute jazdim skoro vyhradne po dialnici=4000- 5000 otacok, takze ak tam aj bolo nieco upchate, podla mna uz nie je.
No a termostat. Tiez som ho mal menit. Pozeral som podla cisla, a nasiel len nahrady. Tak som jednu objednal. Ked sme to menili, zistili sme, ze sa tam neda zapojit ten konektor. Tak som to vratil a objednal inu. Ten isty problem Tak som isiel do citroena a pytal si original termostat. A tam mi povedali, ze sa uz nevyraba, ale maju nahradu. Tak som to objednal vsetko, co podla katalogu mam pomenit kvoli termostatu (80 eur). No a dali mi hadicu, spony a ten isty termostat, co mam doma. Takze som to tam namontoval, hadicu mam doma v krabici (nebola potrebna) aj so sponami. Auto ide, a mam este jeden termostat k dobru

PS: Vedeli ste, ze tento motor bol 2x motorom roka?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator