Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klesání zadní části vozu / C5 I,II
JirkaŘ
18.04.2018 11:17 - Re: Klesání zadní části vozu / C5 I,II
99
Předpokládám, že mᚠpadlý zadek po delším stání (třeba ráno po dlouhé noci) tak jako já kdysi - 1. snímek.
Přijdeš, otevřeš dveře... sepne BHI jednotka, aby dorovnala výšku a trvá to asi půl minuty... Takže na vině je to co už tady popisují přede mnou, vadné těsnění a musí se prohlídnout píst, nebo válec levé, nebo pravé strany (zadní nápravy). Podívej se na stav manžety, takové gumové krycí harmoniky - prasklina, roztržení je často příčinou toho, že vnikne nečistota dovnitř a poškodí to...tak to bylo u mne. Na dalším snímku mᚠpotřebné těsnění, je to toto: Těsnění pístnice zadní nápravy obj.č. 527228 tórické těsnění za 2 kusy 39,50 kč, obj.č. 527232 těsnění za 2 kusy 73,50 kč , obj.č. 527230 těsnění za 2 kusy 133,50 kč . Dále se podívej, jestli ti nechybí dorazy zadní nápravy... obj. č. 516676 Na dalším snímku je manžeta s tyčinkou - ta manžeta musí být v pořádku (měnil jsem obě, protože jedna byla rozervaná a druhá poškozená), poslední snímek ukazuje přepadové hadičky, jak jsou napojeny přes manžetu - z vadné strany se LDS bude vracet přepadem zpět do nádržky. Tak se pozná vadná strana. No a to celé nech opravit někomu, kdo ví jak na to.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator