Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nezobrazuje nejvyšší polohu.
zatmich
15.04.2018 12:43 - Nezobrazuje nejvyšší polohu.
Za?iato?n?k
Při zvolení nejvyšší polohy vozu se nezobrazuje na displeji informace o stavu. Čerpadlo běží až do doby, než ho vypne úspora energie. Auto je nejvýše, jak je to možné. Všechny další polohy vozu se zobrazují a není s tím žádný problém. Jako první jsem kontroloval množství LDS a překvapilo mě, že v nejnižší poloze není zaplavené sítko v nádrži, tak jsem pomalu doléval, až se tam vlezl celý litr, kdy se na sítku již kapalina objevila. Přesto se problém nevyřešil. LDS nikde neuniká a stav hladiny je nyní pořád stejný. Nerad bych obviňoval autorizovaný servis, kde mi před časem měnili spojku v rámci technické pomoci Citroen, ale vzhledem k tomu, že měli venku přední nápravu, se asi něco nepovedlo. Je to již více jak rok a asi se s nimi nedomluvím. Příjímací technik mi navrhnul výměnu korektoru výšky. Myslím si, že chyba bude spíš v nastavení diagnostiky, a nebo na té demontované nápravě. Díky za radu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator