Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Z auta se stala modla, ikona, nepostradatelná věc ???
jruze
12.04.2018 06:41 - Re: Z auta se stala modla, ikona, nepostradatelná věc ???
U??vate?
No dnešní národ až na né mnoho vyjímek (a to bývají většinou tací kteří pracují sice v jiných oborech , ale se stejnými zkušenostmi) - ti to pochopí, je tokovej že snad absolvovali školu ve které je učili jen jak vydupat se službami a lidmi co je poskytují = doslova a do písmene ,,nᚠzákazník nᚠpán"(to je dobře zneužitelné heslo) = ty jsi můj sluha a já tvůj pán = ,,buď rád že jsem ti nějakou práci vůbec dal a že ti za ní něco dám bohužel se toto nějak moc rozmáhá - nikoho nezajímají okolnosti které se odehrávají v zákulisí poskytovatelů služeb a to že třeba dnes to funguje u dodavatelů tak že 50% dílů jsou šunty ale hned a na zn. díly čekᚠtřeba týden (a to mi auto mezitím odjede s náhradním řešením abych alespoň dodržel termín) to nikoho nezajímá, to že xx zákazníků přijede do servisu s nějakou závadou a spoléhá na to že na pravej důvod jeho návštěvy nepříjdeš(nesouvisející závada) a při vyzvednutí z opravy okamžitě odhalí závadu která při předání do servisu ,,nebyl" a reklamují ,někteří netuší že novější auta mají deníky závad ve kterých je historie včetně Km kdy se objevila atd.. ale té závady si až do předávání auta do opravy nikdy nevšimli, nebyli tam atd.. - je to takovej zvláštní svět, zvláštní doba (možná je to chudobou, nebo jen vyčůraností ). (občas je mi z toho smutno) a to není jen servisní .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator