Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
Tommyk
09.04.2018 18:42 - Re: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
99
Zdravím všechny c5tkaře
mám citroen c5 2.2HDI 98kw rok výroby 2003. Auto má najeto 145000km. Před nějakou dobou se mi při předjíždění felicie ztratil výkon na čtvrtém převodovém stupni při vytočení motoru nad 25000ot/min. Dělá to stále při prudší akceleraci. Auto doslova ztratí dech a otáčky spadnou zpět na 2000 otáček. Žádná kontrolka se mi nerozsvítila a na diagnostice u automechanika vyskočili tři hlášky:1) Zkrat na kladném pólu autobaterie (šikovný kamarád potřeboval nastartovat svoji octávku přes kabely a spletl si póly (přeskočila jiskra ). Druhá hláška byla přídavné topení, které v autě nemám . A třetí hláška aditiva, v nádržce prý mám utopený plovák, takže po každém startu motoru se mi na palubním počítači ukáže hláška diesel aditiv min level, přitom aditiva byla doplněna v říjnu. Ale aditivy to být nemůže, protože diagnostika ukázala, že regenerace FAP proběhla před 246 km. Všechny pojistky (motor, kabina) fungují. Zlobí mi sice klima, z levého větráčku u řidiče a levého větráčku na středovém panelu fouká jen vzduch okolní teploty vzduchu a druhá půlka funguje skvěle (dvouzónová auto klima) ale to do této diskuze nepatří.. Potřeboval bych hlavně nějakou radu proč mi auto ztrácí takhle výkon, můj tip je vadná váha vzduchu. Jaké jsou vaše tipy?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator