Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
jruze
07.04.2018 08:59 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
U??vate?
Rio11 napsal(a):
Ahoj všem.
Jardo hoď to za hlavu, Pročetl jsem to celé, kouknul na účtenku a nechápu o co tu jde. Cena podle mne naprosto adekvátní. A dát tam nové rameno a novej brzdič bylo by to ještě daleko dražší. Jen ještě dodám že já bych ve svém oboru účtoval za 20 hodin práce - opravy 9180 ,- Kč. Tak nechápu co se komu na tom nelíbí.


Ty zločinče - no víš on každý vidí jen co mᚠ,,čistého" v ten moment nad materiál ale nikdo nevidí že v tento moment(není to vina tohoto auta ale desítek jiných) 10000,- kompresor , utahovačka 7500,- , energie,daně,čas , pořizovací cena dílny , xx vercajku,diagnostiky , občas nějaké školení, režie dílů pro ktré jezdíme atd... - většina lidí si do své práce vezme montérky které si vyfasoval(nebo nechal proplatit) a víc neřeší. - mne by zajímalo jak by vypadala cena kdyby se veškeré náklady opravdu rozpočítaly- promítly v ceně za opravu a nic si z toho nedělám jen to někdy zamrzí když si uvědomím kolik jsem neúčtoval blbostí-drobností zesvého,kolik času,materiálu a energie abych zachránil díly které by jinde vyhodili atd.. No udělal jsem myslím zajímavou nabídku = účast na další stejné práci = ,,účast je neskutečně velká" a to nabízím odbornou pomoc zdarma.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator