Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Z auta se stala modla, ikona, nepostradatelná věc ???
Světlonoš
06.04.2018 19:32 - Re: Z auta se stala modla, ikona, nepostradatelná věc ???
Za?iato?n?k
Moc hezký příspěvek.
Bohužel lidi se chovají jak po lobotomii. Ono jim ani nedochází, že se chovají jak pošahaní.
Chodím do fitka, kdy je na stěně velký nápis noste do fitka ručníky. Asi by tam měli dopsat dávejte je pod sebe. Borec v tričku bez rukávů, zpocený, nechá na lavce svůj negativ, ručník vůbec ani nemá, docvičí a odchází. Protože tam chci jít cvičit, říkám hola kolego, potíte se, ručník nepoužíváte, dejte to po sobě do pořádku (jsou tam papírové utěrky a postřikovač s dezinfekcí). A odpoveď - co je? Však vy ručník máte. To bylo něco na mě. Říkám mu, nejsem zvědavý utírat tvůj pot svým ručníkem, vrazil jsem mu do pracek tu papírovou utěrku a desinfekci. A protože jsem velká, škaredá opice, tak boreček utíral, tvářil se dost dotčeně. Ale jako ta demence ta mě dostala. Oni to snad nedělají schválně a opravdu jsou tak pitomí.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator