Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Z auta se stala modla, ikona, nepostradatelná věc ???
xantia.hd
05.04.2018 22:18 - Z auta se stala modla, ikona, nepostradatelná věc ???
99
Pánové dobrý večer, jelikož dnes byl nápor o trochu větší než obvykle a blbce jako by z nebes shazovali, zkuste se podělit o vaše zkušenosti. Třeba to bude malá náplast, že je to všude stejné... Pamatuji "staré" časy, kdy se nedělalo nemožné ihned a zázraky do tří dnů, že prostě dal zákazník auto do servisu a tak nějak čekal a doufal, že bude opravené. Doba se změnila, máme dostupné náhr. díly, know-how (akorát ty šikovné mechaniky aby člověk s lupou pohledal), krásné prosklené showroomy a servisy, s dětskými koutky, konferenčními místnostmi, skvošovými kurty a já nevím čím, akorát ti zákazníci se jaksi trochu změnili, mám pocit, že když jim uříznete nohu, nebude to taková tragedie jako půl dne bez auta Dovolím si uvést několik dnešních příkladů : 1: Někdo nám naboural auto, ohnutý disk, dle stanoviska technika i možná hnutá zadní náprava, oplastování blatníku, nárazníku, lak blatníku, nárazníku. Ne , vyměňte nám jenom disk, auto potřebujeme, na lakování není čas .. 3 dny ?? Nelze !! No ale můžete to mít vše zase bezchybné, na pojišovnu, při stejné spoluúčasti ?? Ne, lakovat nechceme, chceme jezdit !!!!! (pán z většího města, do servisu 4 km) 2: pani objednaná na servisní prohlídku a montហkitových doplňků - přijede o hodinu později (pro info-bydlí přes ulici) - mám rozkousané kabely a hadičky od kuny - no nevím, jestli to stihneme do odpoledne, je to přeci jenom dost práce navíc nad objednanou- no to ale stihnout musíte, v 15,30 jedu do 4km vzdálené nemocnice (pro info - jede tam i MHD). Co kdybychom tedy kitové doplňky namontovali v dalším termínu , No ale ty já mít musím !!! A opruzuje již od 14,30. 3: Auto po malém ukanci paní doktorky, oprava cca 4-5 dní . Potřebuji náhradní vozidlo. Paní doktorka s ním dojede do již zmíněné 4 km vzdálené nemocnice, tam jej nechá zaparkované uvnitř areálu a odjede s manželem na dovolenou druhým autem na chalupu, odkud je problém je k převzetí vytáhnout (kdo zná, ví jak si pojišovny hlídají dobu zapůjčení NV) Znám servisy, kde se čeká na banální karos. a lakýrnickou opravu měsíc, než na vás přijde vůbec řada a další 3 týdny oprava , chápu, mají toho hodně a kapacitně nestíhají, jen si tak nedovedu představit, co jim tam ti zákazníci předvádějí .... 4: Běžný servis. Bude trvat 1,5 hod . A co tady budeme tak dlouho dělat ????? Dřív by to nešlo ??? 5: byl jsem objednaný na 9,00 hod a teď je 9,14 a auto ještě stojí venku. Jak si to představujete?? Víte, nelze na minuty odhadnout čas servisu -občas se něco zadrhne, utržený šroub, apod. To mne ale vůbec nezajímá !! (zde si vždycky vzpomenu na ordinaci lékaře, kde pacient čeká dvě hodiny po objednaném čase s tím, že na dveřích je "Pořadí pacientů určuje lékař - a kupodivu nikde si nestěžuje!!) 6: Mám nové auto 2 měsíce a stříbrný lak na rameni volantu mezi věncem a středem mi zcela "slezl" - je tam černý plast. No s tím jsme se ještě nesetkali, je to místo, které není mechanicky exponované, v podstatě nepřijde do styku s rukou na volantu. Na to jste použil nějaký nevhodný agresivní, čistící prostředek. Ano, myl jsem to, v souladu s příručkou uživatele a pokud :mi to neuznáte na záruku, budu se s vámi soudit a roznesu vás po všech čertech ... 7: Máte sjeté destičky a kotouče nejsou rovnoměrně opotřebené po celé brzdné ploše - obojí je na výměnu. Ne, kotouče jsou dobré, díval jsem se na ně, vyměňte jenom destičky. Nᚠzákazník, nᚠpán... Po nějaké době: Na STK jsem neprošel, mám to na měsíc, destičky nebrzdí na celé ploše kotouče, tak mi kotouče vyměňte. No to ale budeme muset opět vyměnit destičky, nebo jsou vyjeté podle kotouče... 8: Proč jste mi vyměnili gumičku stěrače ?? protože stěrače špatně stíraly a gumička byla utržená. No to jsem si teda nevšiml, stírače stíraly celých 6 let bezvadně a tak je tam koukejte dát zpátky, já tady nebudu podporovat nějaké vaše obohacování .... (částka 98,50 s DPH) 9: proč jste mi dolili 0,5L ostřikovače ?? Schválně jsem si chtěl vyzkoušet vaši poctivos, tak jsem jej včera dolil. No jednak mechanik zkouší funkci zadního a předních stěračů, takže se trochu kapaliny spotřebuje, dále se může stát, že v nádržce je bublina. Myslíte, že se chceme obohatit o částku 14,50 Kč ?? no to nevím, nejde o peníze, ale jde o princip a já jsem měl ostřikovače plné... Myslím, že bych tak mohl pokračovat ještě dlouho, otázka : stále vás to všechny s takovými zákazníky baví? Stále vás baví se usmívat, na lži přátelsky reagovat, snažit se, aby zákazník měl opravu hotovou za 1,58 hodiny s tím, že později ze servisu v každém případě odjet nemůže, aby si pak auto vyzvedl další den ?? Přiznám se, že občas už to nedávám a říkám si, jaké by bylo utírat na pastvině beranům nosy ... Možná jsem se rozepsal, více než bylo vhodné Všem hezký večer a úspěšné dny

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator