Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
63zdenda
03.04.2018 21:01 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
Souhlas s tím, že není jednoduché poradit, když schází informace z diagnostiky, je tam spousta možností, co vše to může dělat.
Například dnes u mě, táhnul jsem se za jedním autem 30km rychlostí, když byla možnost ho předjet, začal jsem s manévrem, samozřejmě on přidal také, se zařazenou trojkou jsem ho udělal skoro ve 160, ještě jsem pak přeřadil na vyšší rychlost, v kopci zase podřadil a sešlápmul plyn, hned mi skočila hláška antipollution, auto v nouzáku a bez výkonu, v práci napíchnul čtečku a vyhodilo to P 0193, po jednom telefonátu zjištěno, že je to chyba snímače tlaku paliva, nikdy by mě nenapadla souvislost s antipollution, už jsem se začínal zajímat cenou tohoto snímače, šel jsem se na něj podívat i do motoru, a ejhle, konektor k němu jenom nasunutej, nebyl domáčklý a zacvaklý, asi ho majitel předemnou nedocvakl a při té mé jízdě ve vysokých otáčkách povylezl ještě víc, je to ptákovina, ale koho by napadlo poradit zrovna toto, souvislost konektoru na snímači tlaku paliva.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator