Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
jruze
02.04.2018 16:21 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
U??vate?
To je zase zábava - dovedu udělat z.ramena od čtyřech hodin a i dva dny práce, ramena pro zábavu neměním (ale neopravuji - málokdy bývají tak aby se nedali po malé opravě použít - vždy to konzultuji s majitelem nebo dodatečně ukážu popř.i nafotím(vždy je informovám o horší variantě a větší ceně - pokud to jde a jsem si jistý že vydrží nechávám nebo max. snížím záruku na Km a to si musím být jisty že vydrží víc jak 60000Km jinak měním.) s brzdičema je to horší protože to nikdy nevím a nepůžu zjistit.

A jdou rukou ? = pošlu ti je nebo se stavím a ukážeš mi jak a za co je chytíš a vytáhneš z jedné strany utrženej a z druhé uříznutej a ohřívám je vždy (na kolik nevím nemám teplověr - nebo mám takovej co se s ním měří tepelné ztráty domů) a musíš uříznout hlavu šroubu a tahat za závit páč na C5 jsou vždy nebo skoro uhnuté v tom závitovim konci - takže tam néé a k závitu se mu moc nechce páč ho při povolováné kousneš v brzdiči. Mimo to šrouby mají jiný závit ( to už jsem tu měl také že dali normální a odepsali závit v rameni,nebo byla z druhé strany matice a tu přivařili komplet i ke štítu.)No a to nemluvím o rozpadlejch očkách na šroubek co drží destičky (dokonce mi přijel auto se zajištěním tohoto šroubku a destiček plastonou drcpáskou- ale to prý bylo jen na cestu ke mně) tož tak. (a cena dobrejch starších = u mne +- 500,-)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator