Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
jruze
02.04.2018 11:24 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
U??vate?
Martine mᚠtam asi nulu navíc - nebo ?

Já mám pevnou cenu 5500,- a potom + ( protože ani za dobré ceny starších dobrých dílů se do té ceny nevejdu ) a pokud se jedná o náboje? - klidně mu tam přelisuji ty jeho = to je + půl hodiny práce (ale dávám vždy dobré a většinou lepší) , pokud dojde na brzdiče ? (ani 20T lis to nepobere dostat ty šrouby ven - zkoušel jsem 40T ten ten brzdič rozmačkal) takže dost často jiné. takže můžete počítat ramena neopravuji, brzdiče jiné když je to nutné(+- 1000,-) , díly značkové (ceny už uvedeny), vazelínu SKF a ložiska také , závlačky když jsou potřeba nonáme ale jsou pochromované . A pokud mám špatné ceny tak proč dělám +- čtvery ramena do měsíce?

Bývá v módě dát nižší cenu v rámci konkurence - no ale u Pata (a myslím že práce má dost nebo víc než dost) = je daleko, a u mne to tak nefunguje = já mám své ceny a za nimi si stojím - volbu má každý.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator