Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
HELLMUT
02.04.2018 09:56 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
U??vate?
jruze napsal(a):
No to je zajímavá cena protože materiál vyjde na +- 3000,- a s tím že to většinou nejde+se může stát že bude řešit jiné brzdiče , šrouby brzdičů a závlačky atd... tak to dělá za hodinovou sazbu tak 40,-/hod a za to myslím nedělají ani zoufalci pod agenturami a ani ukrajinci

viz obrázek + 4x ložiska = 900,- + gufera =
400,- + vazelína a nějaké drobnosti - ještě k tomu možná manžety a přetěsnit pístnice a už to dělá zdarma . A nebo tam dá nějakou ... druhošku a to já prosím ne

On má ty ceny divný, dodnes jsem ho nepochopil, asi ho to baví a dělá to pro radost.
Akorát se s ním nedá moc diskutovat, vždy když se zeptám kolik to bude stát a nebo nedejbůh zmíním něco z C5 clubu tak se rozčílí že se ho fakt bojím Naposledy to bylo vnitřní táhlo dveří- ulomená klika. Tvrdil jsem že potřebuju táhlo jestl nějaké nemá. No to byl náklad že v životě ho nepotřeboval a si ho teda scháním atd.
No a když jsem přišel pro auto tak to bxlo opravené...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator