Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Cvakání v motorovém prostoru
Airwind
01.04.2018 21:14 - Re: Cvakání v motorovém prostoru
99
jruze napsal(a):
Mně to přijde jako přešponované rozvody (ale po 40000Km ? je to blbost - to by bylo od začátku) , zvuky z motorového prostoru - no v těhle Km řechtá každá 1.6 jako kůň v říji (nebo dořechtává), ale jestli to začalo najednou ? tak asi kontrolu rozvodů i když nechápu jak by se sám přešponoval řemen (mně to takto připomíná zvuk moc přešponovaného řemene rozvodů - ale je to zvuk z telefonu nebo z čeho a to může zkreslovat)


Z te motorove casti je to takovy o nicem.Ale pokazde, kdyz je telefon pryc z prostredku motoru, tak ten takovy vyssi ton lze slyset.Jde ruku v ruce s cvakanim vstriku...v tom to lze slyset.Je to jako...fakt nevim jak to popsat.Takovy " hen hen henhenhen...hen hen..."
Koukam na kladky, jsou bez vule.Ale zda se mi, ze ta jedna, je nad remenici je trochu ulitana.Ta by se hybat nemela, ze?Ale takhle z niceho nic??
Ted nevim co driv...spojka, rozvody + rozvody vacek.Tak asi ty dvoje rozvody, furt lepsi zustat na silnici proto, ze nezaradim nez proto, ze mam potkany motor, ze

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator