Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Prokluzování spojky
robo
31.03.2018 17:10 - Re: Prokluzování spojky
99
xsedmička napsal(a):
Je to vše určitě o řidiči a kde auto jezdí jestli to moje jezdilo krátké trasy tak třeba jo kdo jezdí po dálnici věřím že spojka vydrží 300000.Znal jsem pána kterému jsme dělali spojku po 30000 na simce.

neviem ci je to iba o vodicovi. spojka mi nechutne smrdela ked som isiel v dolomitoch na TreCime. auto malo 60tisic, jazdi iba dialnice a nikdy som jej nic nespravil....dokonca ked som dosiel hore, zda sa mi ze auto sa ledva pohlo a otacky vyleteli hore....ale neni som si isty, uz som stresoval z toho smradu
jednoducho asi neprenasa ten krutak, trocha presmykuje ked sa auto vali permanentne v serpentinach a cosi sa vyzaduje sem tam nejaky vykon. je pravda ze predo mnou mi pil nervy jeden NL, tak plny kotol a na dvojecke.
ale necakal som to a odvtedy som este opatrnejsi. ale asi mi to nic nepomoze ako citam. jednoducho spojka je slaba na ten vykon. aj preto je tam nejaky firmware ci co, ale neriesim. mozno by mi chceli hned redukovat vykon-emisie

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator