Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
zgrafik
30.03.2018 23:21 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory dle
99
v profilu mám uvedenou starší C5 kterou taký mám. Tohle je C5 (X7) KOMBI 5-DVEŘOVÝ 2.0 HDi 138 FAP BVM 6 dle výpisu z service boxu z Citroenu kde je i uvedeno 100kw, je to rok výroby 2009. rozvody dělal kamarád který opravuje auta a rozvodu dělat tisíce a dělá hodně PSA a po mechanické stránce zná tyto motory perfektně. po mechanické stránce dokáže s motory zázraky a dá do kupy i odepsané motory, ale s novějšími auty a diagnostikou se trochu pere. Že by byl špatně namontovaný rozvod si nemyslím, auto jezdí jak z praku a 170km/h není problém, jen má špatné starty, asi padá nafta a pak ty problémy s tou závadou ohledně tlaku paliva. Jak jsem psal už předtím to zlobilo při volnoběhu, ale to vyřešil nový regulátor paliva a zda potom byl někdy přechodný problém s tlakem paliva, ale nic to nehlásilo netuším. Najezdím přes 1tis. km týdně a tak pokud to jezdí nic moc nesleduji. Diagnostiku mám jen na drobnosti abych nemusel pokaždé někoho otravovat (mám 3 PSA vozy) a případně udělat výpis pro mého servisáka který má nějakou univerzální diag. a jak jsem psal moc si s ní nerozumí. Ptám se spíš zda se někdo s něčím podobným nesetkal, u těchto aut jsou někdy některé závady dosti záhadné.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator