Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jakou autodiagnostiku
konqui
29.03.2018 18:58 - Re: Jakou autodiagnostiku
Za?iato?n?k
Pokud vezmu Lexii/Diagbox, tak mám víceméně na všechny Peugeoty/Citroeny = jednorázová investice i do budoucna.
Tady totiž nejde ani tak o kolenovrtsví, ale o to, že co si člověk neudělá sám, to nemá. Pokud mám soudit dle sebe, tak:
1) člověk na CCCA, který má údajně lexii má nějakou shit čínu, co s X7 nekomunikuje.
2) autorizák neodstraní např. pípání nezapnutého pásu, s jednotkou přívěsu si taky nevěděl rady (a mi jako amatérovi to trvalo chvilku)
3) Pokud mi servis který tím teda disponuje řekne, že je špatný zadní výškáč a on špatný není (chyba byla úplně někde jinde a daleko levnější), tak je to jediná možnost jak si to ověřit.
4) Je to jediná možnost, jak pravidelně zkontrolovat stav auta a nenechat nějakému výmrdovi (čest poctivým servisům) prachy za nic.

V zimě mi při největším solení odešel zadní senzor. Diag -> pravý zadní, za cca 600 nový, přecvaknutý za minutu práce.

Za mě tedy opravdu nejde o to, že bych nechtěl servisu zaplatit. Ale hold jsem ještě nenašel takový, ve kterým by nebyli zmrdi a lopaty. A opravdu se mi nechce investovat do toho, abych pokaždé zkoušel další a další a nechával se neustále ojebávat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator