Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
jruze
26.03.2018 14:52 - Re: Elektrická parkovací brzda / C5 III
U??vate?
tomio napsal(a):
Myslíš toto?
.link.
Klec zůstala původní. Vytisknutý díl je k té kleci spojen výstupky a pojištěn lepením.

Netiskl bych něco, co rotuje 3000ot/min, ale tady bych se toho nebál. Je to jen o technologii a materiálu. Jasně, asi by se to párkrát nepovedlo....ale pro pokusy existuje... cca 25tisíc důvodů?

Viděl jsem i šílence, co si doma takto udělal kovový (hliník) odlitek ozubeného kola na míru. Nejdřív model z 3D tiskárny, výtisk z PLA, tvorba formy, odlití kovového kusu, začištění. Všechno jde, i když tady se jedná o poměrně drobnou součástku. Jo, teď se dívám, že chlapík ruský to nabízí rovnou i na prodej


No udělám ti ti s moduritu a také ti to prodám důvodů je asi dost,ale času a jistoty málo ten ,,šrotík" co mám tam je dobrá a i tak je to v AP - vypnutá a nepoužívaná,potom tu mám elektroniku OK a druhou kompletní jen s chybou elektroniky - tak až budu mít problém řehodm tišák (ze dvou udělám jednu) a ano myslel jsem co je na obrázku - tu část s těmi kolečky ostatn je OK ale už jsem prodal lana.(dorazy jsem dnes přivezl tři sady nové - to se nevyplatí řešit jinak)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator