Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
21.03.2018 01:48 - Re: jruze
U??vate?
Někde tam bylo uloženo a myslím i nafoceno ,,porucha časování vačky-ček" zkusím až bude čas najít protokol který si ukládá diagbox do paměti.
Ke mně jezdí lidé a odjíždí spokojeni s opravou to co jsem opravoval opraveno bylo - doufám že tam problém není, na dokončení problému s únikem LDS (rameno-syletblok a možná čep ktrý kontroluji až po demontáži ramene jsem neměl čas i tak jsem jedno auto přeskočil, s jiným jsem v tom mezičase musel na STK - proto se posunula i oprava tohoto.) do toho jsem ještě byl na jihu kvůli jedné prohlídce nemovitosti a to nemohu ovlivnit kdy můžu já ale musím se podřídit kdy makléř.tím se mi posunuli termíny dalších dvou aut.A několik tisíc ? byly dva : diagnostika,trubka,litr LDS,čistič brzd a práce.(300 +700 +250 + 60 a práce 700 )- další už bylo zdarma další diag,kontrola od mladýho = hodina místo práce která hořela a posunula se protože jsme to do šesti rána nestihli.A jinak mne to mrzí vic už z důvodu že se to stalo asi né mou opravou ale zde - nemohu díky stavu jednotek říct přesně kdy protože si neukládá chyby ani do deníku ani do zón - doufám že je najdu v protokolu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator