Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
20.03.2018 22:21 - Re: jruze
U??vate?
Alien napsal(a):
Hoši, hoši, to ani vtip už není. Jsem rád, že jsem nikdy nešel do tohoto klubu a zůstal jsem věrný Xantiákům. No slyšel jsem tady na to lecos, nevěřil jsem, ale když to vidím. Škoda no. Autodiaga jsem kdysi znal z xmek a byl to správný chlapák, tak se divím, že sem hodil takový zvláštní komentář. No škoda. Na staré časy se nezapomíná, holt asi už je jiná doba. Za ta leta (skoro 20) jsem měl mimo jiné tři třílitry (1x XA a 2x C5). Nejlepší motor co kdy citroen měl. Dvě věci se tam pravidelně jebaly. Slovy dvě. U všech generací cívky a u první ještě expanska (konstrukční chyba). Nevím sice nic o diagnostice, pak Růžička určitě více, ale pokud jede motor na pět válců, tak to musí asi dělat hodně velký log chyb. Od časování ventilů, polohy vačky a kdo ví co ještě. Třebas se pletu. To už je jedno. Nemá cenu zde cokoli psát. Pravda někde je a nemá cenu ji hledat. Stalo se. Mějte se fajn a a se daří.


Jo ale jen jsem nepochopil proč jsem jhář a jak se mohli uložit nulové datumy v zónách (v ecu) , proč jsou napřeskáčku,myslím že by v deníku měly ty chyby být - nejsou je logické že když jsou cívky pod olejem tak se dovedou vyskratovat - počkáme na to až (jestli) sem hodí foto chyb kde jsou tři válce pod chybama a né jen pátý(nafotil si je do mobilu-celá stránka a + jedna na další) kde byla chyba ventilu časování (kvůli tomu někdo dělal rozvody a zřejmě i sundaval vanu) pavouk teče také hodně dlouho když rozleptal sylenty - synovi jsem řekl a nafití motor aby bylo vidět jestli a jak vypadají závity jestli bude vidět že byly povolované - odpověď byla ze motor je umytej takže závity jsou čisté - mladej to s pánem kontroloval a cívky byly údajně pod olejem, chyby smazat šly ale hned se vrátily. A nechápu čím bych to měl-mohl způsobyt ? jen jsem prostrčil jinou trubičku podle pavouka dolů zapojil dole a nahoře - u V6 tam ani kolem rozvodů nevede žádná kabelហa ani tam nejsou žádné čidla. - počkáme na fotky.- jestli je férovej tak je sem hodí. a ano vyhodí to spoustu dalších chyb a může to rozhodit i spoustu hodnot,ale nevyskratuje to jiné cívky a časování vaček.Přiznám se že o těchto motorech nic nevím a nedělám je ale vycházel jsem z údajů v diag. a nic víc a nic méně jsem než tu trubičku nedělal a ta s tím (těmi chybami) nemá nic společného.A na podání jak mi to v tenmoment přišlo jako reklamace ? jo kdyby tekla LDS někde v místech které jsem dělal ani neceknu a předělám - ale opravovat motor,rozházené údaje časování,chyby na cívkách to se omlouvám jako reklamaci neeeeeeee .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator