Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
Alien
20.03.2018 21:59 - Re: jruze
99
Hoši, hoši, to ani vtip už není. Jsem rád, že jsem nikdy nešel do tohoto klubu a zůstal jsem věrný Xantiákům. No slyšel jsem tady na to lecos, nevěřil jsem, ale když to vidím. Škoda no. Autodiaga jsem kdysi znal z xmek a byl to správný chlapák, tak se divím, že sem hodil takový zvláštní komentář. No škoda. Na staré časy se nezapomíná, holt asi už je jiná doba. Za ta leta (skoro 20) jsem měl mimo jiné tři třílitry (1x XA a 2x C5). Nejlepší motor co kdy citroen měl. Dvě věci se tam pravidelně jebaly. Slovy dvě. U všech generací cívky a u první ještě expanska (konstrukční chyba). Nevím sice nic o diagnostice, pan Růžička určitě více, ale pokud jede motor na pět válců, tak to musí asi dělat hodně velký log chyb. Od časování ventilů, polohy vačky a kdo ví co ještě. Třebas se pletu. To už je jedno. Nemá cenu zde cokoli psát. Pravda někde je a nemá cenu ji hledat. Stalo se. Mějte se fajn a a se daří.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator