Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
igok
15.03.2018 20:42 - Re: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
VIP
Dnes som dal meni do servisu čelné sklo, niečo po obede mi volá chlapík z dielne že auto bude možno zobra po 15 hodine ale že si mám zo sebou radšej donies hydraulický olej lebo počas roboty sa im z pod žavého predného kolesa začal vali olej. Nebral som to až tak vážne ale keď som prišiel, auto už vpredu ležalo na dorazoch a pod nim barina oleja. Nasledovalo rýchle zháňanie LDS, potom doliatie asi 4 litrov a už som sa len modlil aby sa auto zdvihlo aby som s ním mohol odís aspoň domov. Olej na piestoch som pozoroval už asi rok ale nikdy mi pod autom nezostali žiadne stopy po oleji, preto som to neriešil. Ale že to môže vzia taký rýchly koniec by mi nikdy nenapadlo Momentálne som nechal auto leža na bruchu so záchytnou vaňou pod žavým kolesom a idem rieši nové piesty.
Teraz mám otázku do fóra, kožko stoja piestnice v Citroene a či sa radšej neoplatí objedna tieto
.link.
.link.

alebo tieto, píšu že sú originál Citroen
.link.
.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator