Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: 3D tisk
RimmerCZ
04.03.2018 12:12 - Re: 3D tisk
U??vate?
Ja mam obyc ABS z Hobbykingu ve sleve, krouti je, ale podlozku mam PEI od pruse na kusu 3mm hliniku a na tom PEI to drzi hodne, takze se nezvedne. Ja jsem zacinal s klasickyma A4899, pak jsem zkousel DRV, ketre maji 32mikrostepping a ty jsou o dost lepsi, ale nakonec jsem koupil TMC2100 a ty jsou super a jde to videt i na vytisku, neni tam uz tzv. ringing. Na Y ose mam kluzne vytistene loziska z PETG, zatim jedou no, uvidime, zbytek LMU. Uplne ticha ta tiskarna neni prave kvuli ten obyc loziskam z ciny, zkousel jsem na X ose taky tistene loziska, ale teplota na te X ose diky vyhrivane podlozce je vyssi a ty loziska pak bud drhnou nebo jsou volne. S kluznyma byla tiskarna fakt ticha. Ale mam to v garazi, takze je to fuk. Stejne to smrdi pri tisku a nejvetsi kraval delaji vetraky, takze to mit nekde doma v obytne mistnosti neni asi ono. PETG je je fakt dobry material, jedine minus je, ze se hodne lepi pri tisku, takze je potreba postelovat retrakci atp. ale jinak OK.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator