Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
Devilian
01.03.2018 09:33 - Re: dojmy z STK
Za?iato?n?k
Tiez pridam moje dojmy z STK. Minuly august som bol na STK s mojou C5, a vyrazili ma. Bola to uz tretia STK, ale az teraz im vraj zacalo vadit, ze folia na zadnom okne zakryva tretie brzdove svetlo! Vraj si to mam ist dat opravit firme, co to robila. Nastastie mi jeden kamarat pomohol to rychlo opravit, a este ten den som to otocil spat a bolo to. Na STK bol inak pristup v pohode.
Teraz, vo februari, som bol ale na emisnej s mojou lanciou Ypsilon Kedze STK mam asi 2 km od bytu, a rano bola zima, tak som ani nevypinal motor na parkovisku pri tom STK. Chlapik ma hned zobral. Dal merak do vyfuku, pridal plyn= vsetko v cervenom poli. To som este fakt nevidel. Z vyfuku biely dym. Hned som dostal prednasku: "mali ste si kupit paradnu starsiu fabiu, jedna tu chodi, ma 500k km, ide ako nova.. Kamarat predaval paradny opel corsa, mohli ste sa zastavit, atd." Vravel mi, ze s tymi emisiamy ma ani nepusti domov bez odtahovky. Ako mi ale skusal predavat ine auta, motor sa konecne zohrial, para z vyfuku zmizla, a auto preslo pekne emisiami. Na parkovisku, pri lepeni nalepky mi este povedal, ze sa mam toho zbavit a kupit si radsej fabiu, a rozlucili sme sa.
A dalsi skrateny pribeh so starsou xsarou 2.0HDI. Moje prve STK. To som teda ziral. Chlapik ju zobral, a zacal turovat do otacok, ktore to auto nikdy nepoznalo. Cierny dym. Tak to preturoval, a potom v pohode presla. Potom to postavil na valce, a skusal, ci pomocou rucnej brzdy mozem driftovat. Zatiahol rucnu a zacal auto tahat. Na aute bola vlecena zadna naprava s torznou tycou= auto si sadlo na vyfuk a kolesa vosli do blatnikov ako na hydre. Vtom lanko povolilo, auto vyskocilo asi 10 cm nad zem a padlo na kolesa. Ked som sa prave obzeral po nejakom francuzskom kluci, ktorym som ho chcel ovalit, chlapik bez ostychu povedal: Ak mi date 10 eur, auto prejde cez STK. Takze som mu dal 10 eur za to, ze mi odtrhol lanko na rucnej, dal mi nalepku a isiel som domov. Vtedy sa ale este netocilo na kamery. Normalne som videl, ako dvaja chlapi dotlacili multikaru na rampu. Bolo tam dymu, ze by sa jeden zadusil. Handra vo vyfuku, emisie presli. Pretlacili ju cez vsetky stanovisti, a potom jej vonku lepili nalepky Robit technika na STK je teda dost akcne zamestnanie (alebo bolo).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator