Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
jruze
22.02.2018 19:17 - Re: Nouzový systém při vytočení otáček
U??vate?
Blodmen napsal(a):
jo, asi to tak bude, ale když jsem řešil svůj problém, byl jsem v normálním servisu, ne u nějakýho garážisty a dopadl jsem jak jsem psal, zaplatil jsem 800 za diagnostiku s tím, že to hází tuhle chybu a může to být to a to a to. díly od 2500 do 25000,- Díky fóru jsem si nakonec zjistil, co to asi opravdu bude a to jsem vyměnil. A bylo to ono a stálo to 2500,- Sám servisák mi řekl, že u nich by začali postupnou výměnou od nejlevnějšího dílu a postupovali by. Bohužel, pokud by to byl ten poslední díl, měl bych díky tomuhle systému zaplacenou už generálku motoru, bo by bylo vyměněných dalších x dílů..


Že si pořád berete do huby ,,garážisty" - a kdo v nich podlle vás je ? - já si myslím ýe právě ty lidi (alespoň dost z nich) jsou právě ti co něco umí - jinak by dělali tam kde jim zaplatí i za to h..no so umí.A to že to cpou na f=orum ? to je svím způsobem jejich blbost (se na mne nezlobte ale mně když jsem se na něco zeptal těch co umněli tak jsem slyšel z 90% ,,já se to učil celej život a teď ti to vykecám"? musel jsem se učit sám,občas školení atd.. - to ale stojí prachy a teď se kolikrát naserete že vám někdo neporadí od PC a myslíte si že nechce když řekne že to nejde? - mně pán nedavno pomalu vynadal že neumím poradit když ví že tyto auta dělám tak bych mu měl říct co bych a jak bych ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator