Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chybové kódy
jruze
21.02.2018 18:24 - Re: Chybové kódy
U??vate?
autodiag napsal(a):
mohlo by bejlt....mozna nez objednas novej jen se koukni jestli je problem opravdu v nem..aby jsi nekupoval zbytecne..nebo se podivej v merenych hodnotach jak chodi
muzes jeste vse smazat a potom nekolikrat zahejbat v akcnich clenech,to by se mohlo projevit..i kdyz to asi bude delat spis za tepla


V diag chyba byla už když byl u mne (asi před měsícem) podle mne vydřené cesty a on neví kde je a ještě se možná přidírá.Ale to může být i v kablíkách nebo na konektoru. mluvil jsem sním že to zastavilo párkrát i motor - ale neviděl jsem už přesnou příčinu při zastavení(ty chyby byly v tu dobu přechodné a auto jelo normálně- asi počátek konce EGR) no ale biturba trpí na kabelហv přechodce v podběhu k servu. Tam by bylo asi i potřeba smazat-zkusit navodit chybu a podívat se co se objeví v chybách a podrobnostech,nebo si zapsat stav Km a podle toho - na biturbech ty EGR moc neodchází a tolik to myslím najeto nemá (jezdí jich ke mně hodně od 120000Km až po 400000Km a o EGRu neví ani jedno ale....)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator