Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vysokotlaké čerpadlo
vapnov
20.02.2018 21:53 - Re: Vysokotlaké čerpadlo
Za?iato?n?k
Ptal jsem se spíš hypoteticky, nemám teplou garហna to to řešit, stejně bych to nedělal já, do tohohle se nehrabu.
Říkal mi to můj technik tady u nás když měnil řemen příslušenství, řemenici a volnoběžku, že si mám sehnat nějaký použitý s menším nájezdem. Pak jsem si to sám poslechnul a opravdu slyšitelně vrže v místě od čerpadla, jako nenamazaný zahradní kolečko nebo tak nějak, zkusím to nahrát. Vstřiky jsou všechny po repasi cca 10k , rozvody cca 2k, filtr nafty měním každých cca 50k a zbývá asi 10k. Olej doposud po 15k a teď nově po 10k. Tlak na railu zkouknu, mám jen takovou čínskou neorigo Lexia diag na čtení chyb. V jiném vlákně jsem psal asi před měsícem o tom, že mi něco občas cvaká někde pod kapotou při akceleraci a ty jsi mi psal, že by to mohly být vstřiky, nebo hydroštely, případně volnoběžka - řemenice - ta už to být nemůže , tak nevím možná by to mohlo mít něco s tím čerpadlem společného.
Nedokážu se časově dostat do Radonic k nejbližšímu odborníkovi, tak dumám co se to děje.
Diag musím nainstalovat do nového NTB, tak až o víkendu pošlu co jsem zjistil s tlakem.
zatím díky za snahu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator