Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jakou H7 do C5 ?
robo
16.02.2018 18:19 - Re: Jakou H7 do C5 ?
99
ked som mal c4, tiez som furt toto riesil. najvacsi fail bola novinka osram night breaker. kupil som ich hned ako vysli na trh. vydrzali asi 3mesiace. paradoxne umreli s rozdielom 2dni. takze super kseft. pravda je ze sa riesi aj to napatie =resp.prepatie. ale kedze ziarovka je akurat odporovy drot, moze jej byt fuk ci ma prepatie o 0.5V viac. proste ide o cosi vacsi prud, viac sa zohrieva, atd. vsetko ale zalezi od vsetkeho = ci je H7 aj denne svietenie, jazdiaca po meste bez chladenia svetla vzduchom atd. tiez kolko absolvuje startov, termo stress atd . tiez nech mi nik netvrdi ze v osrame nevedia ako kolise palubna siet, ked uz uvadzaju 12V .proste ohmov zakon nepusti.
aj nasledkom tejto ubohej serie osram vypustil nejake dalsie modifikacie, a dneska uvadzaju dalsi blbosti ako NightBreaker laser a pod. Vyvoj edisonovej ziarovky je u konca. ci naplnia banku takym ci onakvym plynom, tlakom atd, ziadne perpetum za 10eur sa uz neda prilis vylepsit. ci v tejtoch emituje tolko alebo a par lumenov nemej, uzivatel moc nema ako zistit a takisto gro je konstrukcia samotneho svetlometu

ale mala rada = spravne nastavene svetlomety, nezozltnute od cinskych ziaroviek a la Filson z tesca, co nemaju UV coaiting je to prave. Osram, philips, a dalsie znacky ako GE = spravna geometria vlakna je dolezita.
zhrnutie : kto ma denne ako H7, nech si kupi long life, kto ma penazi nazvys nech kupi +150% a podobne marketingove blaboly , kto chce mat standard nech kupi standard ako z prvovyroby.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator