Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
Brzda
15.02.2018 20:25 - Re: Co nového chystá Citroen
99
Výše odkazované auto je jen facelift C4 Cactus. C4 sice končí, ale zmiňovaný společný nástupce bude až v roce 2020. Tento faceliftovaný Cactus jsem zatím naživo neviděl, ale z recenzí na netu to vypadá na celkem povedený fecelift. Se stávajícím Cactusem jsem jel a není to až tak špatné, já bych ho bral určitě raději než např. Rapid, který znám z práce. A jsem zvědav na nové příplatkové sedačky v kombinaci s konečně do prodeje přivedenými tlumiči PHC...
Nová C5 myslím na pořadu dne vcelku je, Linda ji už potvrdila. To, že to bude pravděpodobně dvojče nové 508 (bude představena na autosalonu v Ženevě na začátku března) je asi jasné, ale Xavier Peugeot se nedávno vyjádřil, že chtějí Citroenu vrátit punc jinakosti, takže se snad bude lišit víc než trojčata koncernu VW. Uvidíme taky, jaký zázrak budou ty PHC tlumiče (i když hydraulika to samozřejmě nebude).
Nové modely (C3, Spacetourer, C3 Aircross) jsou hodnoceny vcelku dobře (doporučuju např. testy Raso Chvály na youtube kanálu Garáž.tv). Teď představené nové Berlingo (.link. se mi taky líbí a vzhledem k tomu, že jsem uvažoval už o stávajícím, možná do něj za rok půjdu.
Já jsem tady Citroen vždy dost kritizoval, ale teď mi připadá, že už se odrazili ode dna a začíná se to pomalu, ale jistě zlepšovat. Škoda přešlapu s DS. Asimilace Opelu by ale mohla přinést nějaké plusy - např. tolik chybějící 4x4 (mě sice nechybí, ale pro prestiž značky je to dnes povinnost)...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator