Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
Devilian
14.02.2018 11:12 - Re: Co nového chystá Citroen
Za?iato?n?k
A neviete nahodou nieco nove o znacke ds? Pride mi, ze tuto znacku uz nechavaju plynule zomriet.. Ten novy DS5 vyzera hrozne. Ak by som si v premiovej triede mal vybrat nieco take, musel by som byt velky fanusik. Alebo by to muselo mat hydru. Moj laicky pohlad mi hovori, ze aj sangyoungov sa preda viac.
Co sa mna tyka, tak ak si budem niekedy kupovat citroen, tak asi skusim este c6. To co teraz citroen ponuka je velka bieda. Ked k tomu pridam, ze benzinove motory robia len v kubature na motorky, tak nic pre mna. V dobe, ked sa hovori o konci dieselov, peugeot urobi reklamu "diesel za cenu benzinu" (a to nespominam to, ze za ich benzin by som nedal ani korunu). Podla mna by si v tejto dobe citroen zasluzil krach.. Ludia by na neho pamatali ako na stroj s hydrou, a bola by moznost ze nejaky fanusik ho v buducnosti opat ozivy (ako napr. elektro auto s hydrou, nieco na styl tesly). To co sa deje teraz, je totalne znehodnotenie znacky citroen.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator