Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
Honza80kw
10.02.2018 05:37 - Re: Kdo kde potkal hajzla
Za?iato?n?k
jardda napsal(a):
Stalo se mi to samé akorát z opačné strany,já do kopce s 24t a těsně přede mnou hasič pustil proti jedoucí tak že jsem se už nerozjel,musel jsem počkat až mě celá kolona předjede pak si asi 200m couvnout a na varovky to vyškrábnout.Je mi líto že mi kamioňaci vám způsobujem takové problémy na slnicích ale když jedu za hňupem v 5kovim bavoraku kterej jede 50 tak nemam šanci ten kopec vyjet. protože nemám ten správnej švunk,tak že spomalím pak zastavím a už se nerozjedu a pak jsem na všech radiich za největšího blba protože nemůžu vyjet kopec. Ja vím že je nepříjemný když se vám kamion lepí na prdel ale neděl to jen tak ze srandy,dělá to proto že on jen nejede bez hlavy a paty ale čte tu silnici,kde má přidat,kde ubrat aby dojel co nejdál pokud možno bez plynu.Spousta lidí vidí v kamionech jen zlo který překáží a zdržjou,ale já to tak nevidím,jezdím už 20 let a většinou ostatní zdržují mě
Někteří jsou deme.ti a hlavně mladí v německých značkách jako je BMW a Audi od tatínka. Já jezdím jen s osobákem a některé inteligenty nechápu, co teprve Kaminoňák

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator