Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
Aja
08.02.2018 19:10 - Re: Kdo kde potkal hajzla
Za?iato?n?k
Honza80kw napsal(a):
Já potkal hajzla Kaminoňáka na cestě. Dneska bouračka na kopci, jedno auto v protisměru, druhé v mém směru a z obou stran kolony. Řídili to policajt s hasičem a Kaminoňák přes výstražné do kopce uprostřed silnice si to ládoval v pohodě a za ním mladý k.k.t v BMW

Ahoj. Promiň, ale taky jezdím s kamionem. Když to řídil policajt a hasič tak to bylo asi vedeno střídavě. Když jel do kopce po prostředku tak z důvodu a má kolem sebe dost místa, kdyby ho to náhodou někde stáhlo a nezůstane na krajnici nebo na svodidle. Je těžko soudit, když jsi v životě v tom neseděl. Samozřejmě je plno kamioňaků co štvou i mě. Jen to trošku vysvětluji,proč raději jel po středu. Mimochodem včera stály v Ostravě i tramvaje, protože byly v háji kvůli sněhu. Jo a zbytečně psát o zimních gumech na kamion. Zkus si vzít vlek, nálož 500kg materiálu a uvidíme kde se vyškrábeš. Mě v kamionu spíš vytočí osobák,který přibrzdí do kopce nebo má strach rychleji jet a zadře mě v kopci.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator