Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
autodiag
31.01.2018 17:30 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
U??vate?
Dawe napsal(a):
autodiag: mě to naopak přijde jako výhoda, teplota zápalnosti sazí spadne na +/- 450st.C°, dochází častěji k samovolné regeneraci, není potřeba tak velké dovstřiky nafty a nedochází tím pádem tolik ke zmiňovanému ředění nafty při častých regenerací. Díky absenci jakýchkoliv drahých kovů patří FAP od PSA k těm nejlevnějším. A investice za aditiva 3,5k za 120tKm se vyplatí. Já osobně jsem spokojen, na bi-turbu mám najeto téměř 300tKm, výfuk jak zrcadlo, regenerace po 700km.


no jak jsem rikal kazdej system ma neco ale me se tohle aditivovani moc nelibi...a neni to jen to aditivum jak pises ale je tu taky euro5 a jeho adblue v kufru na 20t ..
naopak se mi libi reseni Toyoty s 5 vstrikem,ktere v pripade potreby zregeneruje i pri 1200ot..
ano tole reseni potrebuje filtr s obsahem drahych kovu nicmene zase jsem u faktu ,ze pokud je motor v aute v poradku a dostava servis,filtr s nim vydrzi temer do sestotovani
naopak reseni Fordu s vaporizerem je katastrofa,hlavne do dodavky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator