Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zavírání oken - občas nefunguje
DaliborN
23.01.2018 08:45 - Re: Zavírání oken - občas nefunguje
99
Ahojte. Přečetl jsem celou diskuzi a jal jsem se "opravit" polohy. Okno u řidiče mi totiž vždy jelo dolů, i když jsem přepínač měl že chci, aby jelo nahoru. Jediná možnost, jak okno zavřít, bylo dálkovým ovladačem.
Tak jsem včera, zatím co jsem byl v práci, nechal odpojenou baterku. Po práci zapojím baterku, dám sjet dolů a držím 10-15 vteřin, pak dám okno zavřít a nic. Je slyšet cvaknout motorek (stejně jako předtím), ale spíše jako snaha jet opět dolů. Říkám si no nic, tak na to budu muset jít jinak. Zmáčknu tedy čudl na dálkači, aby se okno zavřelo a průser. Okno se nezavřelo. Zmáčknu znova a všechny zbývající okna se pootevřely, na druhé zmáčknutí se otevřely víc, na třetí se zavřely, jen kromě toho řidičového.
No prekérka, vzhledem k tomu, že to bylo po odpolední, kosa jak prase, no nezbylo mi nic jiného, než v noci odstrojit dveře a okno zavřít ručně po sundání motorku.
Máte někdo radu, tip, co včil? Když to předtím jelo aspoň s tím ovladačem, tak v motorku to nebude.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator