Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
vilous
20.01.2018 21:03 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
Mám poprvé C5 s automatem. Po dvou měsících naprosté nadšení. Poprvé jsem jezdil loni 4000 mil s automatem a tam bylo jen kolečko bez manuál módu. No Chrysler 300 C měl 3,6 benzín a 290 koní a na silnicích v USA s maximem 110 km/h opravdu sekvenční řazení nikomu nechybělo.
Dnes jsem byl na letišti v Táboře učit dceru i syna a na zmrazcích jsme to testovali. Když se dá snow mode, tak na zastaveném autě se ukáže D3 a míň než trojku se tam nedá dostat. Takže snow mode omezuje akcelerační i brzdící účinek motoru na minimum tím, že se rozjíždí na 3. Samozřejmě bez hydroměniče nelze jezdit 1200 otáček na troku při rozjezdu a to v naprosté pohodě. Při 40 už to tam dává čtyřku. U manuálu mi to auto chcípalo nebo drnčelo a ničilo dvojhmotu.
Tady je myslím přednost klasického hydroměniče před DSG, robotizací a jinými pokusy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator