Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jakou autodiagnostiku
Pex
19.01.2018 03:55 - Re: Jakou autodiagnostiku
99
Zdravím Pánové,

rád bych Vás poprosil o pomoc a radu,při rozchození Diagnostiky Lexia 3.

Koupil jsem ji tuším v roce 2012, a na starém notebooku s Win XP normálně fungovala.Bohužel noas zemřel a já koupil nové HPčko s Win 10.Samozřejmě na něm Lexia nechodí.
Chtěl jsem si tedy nechat nainstalovat paralelni Windows Xp,ale v servisu pc mi řekli,že je noas moc nový a nebude s XPčkama chodit 100%(nějaké problémy s ovladačema atd.)Nainstalovali mi Win 7 32bit kde to prý určitě půjde.Ale jak jsem se tu dočetl(a sám vyzkoušel),pod Win 7 Lexia také nechodí.

Pročetl jsem všechny dostupné fora o Lexii ,ale moudrý z toho moc nejsem.

Jaké jsou varianty pro mě?

1)Instalaci Virtual Boxu pod Win 7 a následnou instalaci XPček jsem zavrhl,zas tak zběhlý v práci na PC nejsem a musel bych to někomu zadat.Navíc není záruka že mi to bude fungovat.

2)Na foru jsem se dočetl že Diagbox pod Win7/10 funguje.Bude tam fungovat i nejstarší verze 6.01 a bude spolupracovat s mým starým kabelem?
Popř. kde stáhnout Diabox 6.01.Na uložto jsou jen novější verze.

3)Pro mě asi nejjednoduší řešení je koupit starý notebook s XPčkama a nainstalovat Lexii 3 tam.Jenže potom budu mít zbytečně dva Notebooky,navíc ten nový k ničemu.Kupoval jsem ho převážně kvůli diagnostice.

Poraďte prosím jak to vyřešit.

Pex

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator