Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Brzdová světla
James01
13.01.2018 18:24 - Re: Třetí brzdové světlo
Za?iato?n?k
Caute,
nechci zakladat nove tema ohledne tretiho brzdoveho svetla, tak to soupnu sem.
Vcera jsem byl na mycce a kdyz jsem vystoupil z auta, tak jsem si vsiml ze mi sviti brzdy. Nejspise se mi to stalo poprve, protoze vzdycky kdyz parkuju denne do garaze, tak vidim odraz ve zdi ( pri couvani kdyz cumim do zpetneho zrcatka ) ze brzdy se rozsvicuji / zhasinani dle seslapnuti / vyslapnuti brzdoveho pedalu.
Stalo se to nekomu take?
Ale stava se mi, vzdycky kdyz jedu na diagnostiku ( s cimkoliv kdyz potrebuji ) tak ve vypisu chyb je i chyba brzdoveho svetla, prej asi nejaky prepeti ? nebo co. Chyba se smaze a hotovo. Kdyz jedu znovu s nejakou chybou na diagnostiku, tak je tam opet chyba brzdoveho svetla.
Tuto jsem ale videl prvne - bracha kdyz byl u nas, tak jsme vsude jezdili, kde se dalo, ale ten se o nicem nezminil ze pri jizde sviti jen tak brzdy. Vim jen kdyz couvam do garaze, tak brzdy sviti tak jak seslapnu. tuta situace se mi stala prvne.
nejspise asi nekde preklesany kabel ? ma to tazny delany pred X lety v autorizovavem servisu prej muze byt chyba i v kabelazi od taznyho.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator