Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
kajman
12.01.2018 18:10 - Re: Přední pístnice / C5 I/II
Za?iato?n?k
Ahoj. Dnes jsem měl sundané levé přední kolo a všiml jsem si, že ochranná manžeta pístnice je vytažená úplně nahoru a píst je celý obnažený. Manžeta nejde dát dolů, protože se mi těleso pístnice opírá o ten hliníkový držák těhlice směrem dopředu. Při pohledu z boku je vidět, že ten šroub, který spojuje horní rameno s tím hliníkovým držákem je vyhnutý. Na levé straně je níž než na pravé, je to krásně vidět (druhá strana auta je v rovině). To je asi příčina, že se pístnice opírá o ten hliníkový držák. V létě jsem měnil všechny silenty i kosti a všechno bylo v pořádku. Žena ani já nevíme o tom, že by jsme někde vlítli do díry nebo obrubníku. Auto jede naprosto normálně. Netáhne na stranu, řízení se vrací a nikde nic nedrhne ani nebouchá. Na jízdních vlastnostech nepozoruju žádnou změnu. Normálně pruží a jdou nastavit všechny polohy. Co se mohlo stát? Já mám pocit, že je pokřivené to horní plechové rameno. Horní silenty se zdají v pořádku, zkoušel jsem to montérpákou. Koncem ledna mě čeká STK takže mám ohromnou radost.
13.1. Byl jsem se dívat a když to stojí na zemi, tak ty šrouby horního ramena se zdají být oba stejně. Pístnice určitě křivá není. A o žádné ráně nikdo nic neví. Nechápu to.
Jěště přidávám obrázek.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator