Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Podivné chování hydrauliky
ObiWan
11.01.2018 20:11 - Re: Podivné chování hydrauliky
99
Tak som si to dnes schválne všímal. Behom rannej cesty do práce som si nevšimol žiadne nežiadúce svietenie brzdových svetiel, ráno po tme to vidím v spätnom zrkadle a všímal som si to, no po príjazde do roboty mi už hydraulika nereagovala. Tempomat funguje normálne, skúšal som ho síce len na kratších úsekoch ale nejavil žiadne známky problémov.

Cestou z roboty som sa zastavil v obchode, skúšal som po zaparkovaní hydrauliku.. samozrejme nešla. Tak som vypol a zapol motor, potom už fungovala normálne. Opä som vypol motor a šiel som si nakúpi. Po návrate zase fungovala, nastúpil som a auto dotlačilo tlak, fungoval aj zdvih na tlačidlá. Po prejdení asi tak 2 možno 3 kilometrov stálou pädesiatkou...možno o trochu viac.. som zastavil, že vyskúšam hydrauliku...tá už nešla. Takže stačilo prejs fakt krátku vzdialenos a už to nefungovalo.... Po príchode domov som ešte chvížu nechal zapnutý motor..možno 3 minúty? Behom toho sa hydraulika znenazdajky zdvihla o pár centimetrov... asi sa vrátila spä z tej zníženej polohy čo si dáva nad 110 kmh, no ale na pokyny z tlačidiel nereagovala.

Neviete, čo by to asi mohlo spôsobova? čerpadlo ide normálne, keď už začne tlači, tak zdvihne auto celkom rýchlo a bez problémov... Nemôže to by nejaký konektor, snímač, alebo nejaká elektronika čo dáva informácie a pokyny čerpadlu?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator