Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrické otevírání pátých dveří / C5 III
jruze
09.01.2018 10:14 - Re: Elektrické otevírání pátých dveří / C5 III
U??vate?
jogcar napsal(a):
Autodiag, presne ktomu som sa chcel dostat. Otec ma novu X7 a jemu, ked pohnes kufrom a sa mechanizmus odpoji tak niekedy vytlaci kufor vytlaci sam hore.
Cize hovoris vybrat a dat spravit? Su to klasicke vzpery co poriesi aj ten pan?

sgt - presne ako hovoris, ja to riesim, ze zatvaram kufor vzdy pri vypnutych svetlach alebo pridrzim


Nevím jestli jsou zpěry stejné,ale jsou ovládané lankama(rozměr.délka je stejná s klasikou). Mně to po koupy nechodilo (ko kabeláž) po opravě a nastavení mi nepříjde e by při dozavírání bouchaly - dojedou pomalu a jen je slyšet hlasitější ,,zavření" zámku - nějak podrobněji jsem to nezkoumal ale řekl bych že dojedou ke konci a spíš zastaví a přitahuje je mechanizmus zámku(řekl bych že poslední 1.-2. cm přitahuje zámek).Nějak jsem to moc nesledoval páč jsem to koupil ženě(a předal jako dárek k vánocům) nějak mne to auto nic neříká a jsem spokojenej s C5II , manželka si nějak zvykla ale ... její C5 biturbo nechce dát z ruky.(Hlavní rozhodnutí pro X7 byly právě ty 5.dveře že jí nepadají na hlavu jako u biturba

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator