Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Main beam bulb(s) faulty
jruze
31.12.2017 16:59 - Re: Main beam bulb(s) faulty
U??vate?
dave_m napsal(a):
dobrá, zkusím kabel pod AKu, jak se tu psalo. Asi něco fakt ve vedení, když to jednou jede a pak ne. Natáčení jsem zkoušel vypnout, ale hlásí to furt. Já vím, že od PC se to nespraví Nevěděl jsem, co je to AUX lighting a zkusil se zeptat Teď se k nikomu nedostanu, tak jsem požádal o radu, co bych mohl omrknout. Samo, že s tím jezdit nebudu rok, jestli se to neopraví "samo" a šárat se v něčem, čemu nerozumím nebudu.


To co řekne auto je jedna věc - to co řekne diag je druhá věc = ta už navede přesněji a dohledat to ? to už je spíš pro toho kdo ví co kde a jak hledat a zkoušet.

.link. Pokud mᚠdiag můžeš nastavit v konfiguraci ,,normální světla a nechat xenony" - zbavíš se blikající kontolky a hlášky = nebudou se natáčet (nemělo by to hlásit nic podle mne - otázka je kde je chyba , ale to je jen aby tě nesrala blikající kontrolka - stejně to musíš řešit naklápění by mělo chodit a až to někdo bude řešit tak mu to řekni)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator