Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Cvakání v motorovém prostoru
jruze
31.12.2017 00:37 - Re: Cvakání v motorovém prostoru
U??vate?
vapnov napsal(a):
ahoj, prosím o radu s cvakáním v motoru při akceleraci. Mám 2.0 HDI 80kw FAP RHZ 2003
Poslední dobou se mi občas stává, že to cvaká jako když jsme kdysi dávali kus z plastovýho kelímku co brnkal o dráty na kole, možná tak trochu jako multikára . Frekvence si myslím nesedí s otáčkami, ale s vyššími se zvyšuje. Někdy to dělá a někdy ne, na teplotě motoru to asi taky moc nezávisí. Pokud to cvaká a jedu třeba na trojku (protože na jedničku ani dvojku bych to nestihnul) tak stačí když sundám víc nohu z plynu - né úplně a znovu přidám a pak to přestane. začalo to tak před 6-7K km , potom jsem měnil olej a možná se to malinko ztišilo. Taky mám nové vstřiky cca 3K km. Předtím cca v 290 tisících jsem měl problém s nízkým tlakem turba a najezdil s tím cca 2-3K km. Momentálně mám 308 tisíc a budou se dělat rozvody, tak přemýšlím co ještě k tomu okouknout. Děkuju za rady


Sundej řemen příslušenství a vyzkoušej - pokud to přestane řemenice na klikovce a nebo volnoběžka to by sice mělo být závislé na otáčkách ale.... Nezačalo to po výměně kol za zimní na plechovejch ráfkách ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator