Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Prosakující posilovač řízení (servo)
Zdenal
26.12.2017 11:33 - Re: Prosakující posilovač řízení (servo)
Za?iato?n?k
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda má někdo tady zkušenosti s prosakujícím servem u C5 X7, a jak to řešil? Osobně už jsem jednou ten problém měl, před necelými 2 roky, kdy mi začalo téct gufero na tyčce od volantu. Bylo prodřené, protože tyčka orezla a šlo to durch. Viz. obrázky z anglického fora, kde to už též řešili:
.link.

Tak jsem tedy vyměnil celý posilovač řízení, protože se opravná sada nikde neprodává a tyčka kolem gufera byla silně rezavá. Pořídil jsem tedy celé servo REPASované, nicméně neuběhly ani 2 roky a už je tu ten samý problém zase, opět to teče, ale ne vinou zrezlé tyče, ale asi netěsného gufera (asi jak tyč na soustruhu ojeli) . Viz. přiložené foto. (za hadicí)

Evidentně jde o konstrukční chybu, nekrytá tyč, která navíc časem zreziví. I na zahraničních forech to řešili:
.link.

Mám tedy otázku, zda by jste doporučili znovu repas (záruka cca 12 měsíců), ikdyž evidentně s pochybným výsledkem cca za 7000,-, nebo celý posilovač např od BOSCHe za 13000,-, nebo originál za cca 20000,- od citroenu? Protože toto řešení je neštěstí. Nebo jinou radu? Díky moc za jakékoliv doporučení

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator