Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jakou autodiagnostiku
LadesFCB
25.12.2017 02:57 - Re: Jakou autodiagnostiku
Za?iato?n?k
Zdravím,

poprosil bych Vás zkušenější o radu. Koupil jsem si z Aliexpressu Diagnostiku Lexia 3. při instalaci do mého notebooku s Windows XP SP2 vše šlo v pohodě až do verze 7.57 (ta byla jako poslední nainstalována v pohodě). Bohužel další verze 7.57-7.58 , 7.58-7.62 , 7.62-7.66 jsem nemohl z přiloženého CD spustit, takže jsem je stáhl jinde (uloz.to, francouzské stránky apod.) a po poslední aktualizaci na verzi 7.66 mi program najednou napsal: "objevila se chyba - restartovat přístroj....." asi 5 hodin jsem loudil po českých a francouzských stránkách a zjistil jsem že jsem verze od scary01 a ještě jednoho a ty když spolu spojím tak to nefunguje.. už jsem se smířil s tím, že to budu muset dělat uplně od znova, ale je možnost někde stáhnout všechyn verze až po 7.83 které by fungovali... at hledám jak hledám tak furt je někde problém... případně potřebuju to pouze na Citroena C5 I a Xantii I (bude stačit verze 7.57 nebo jsou ty novejsi v necem lepsí) ?? díki za rady

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator