Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
czpepikcz
19.12.2017 12:10 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
99
tomikm napsal(a):
Přesně, jak říkáš, plně podepisuji. Když to spočítám, tak mě na C5 v budoucnu čekají opravy za nějakých 100000Kč (vstřiky, turbo, spojka, brzdy a spoustu dalšího) a stále budu mít tu starou C5 pomlácenou od krup, ze které teče olej. A jelikož už nejsem žádný junior, tak jsem se rozhodl pro koupi funglovky a třeba je to i poslední auto mého života. Hlavně na hybridech nejsou záležitosti jako startér, alternátor, spojka, turbo a podobné finančně náročné věci, rekuperace šetří brzdy, 1800ccm motor s pouhými 73kW - udajně nesmrtelný, bezestupňová planetová převodovka - také prý nesmrtelná, Toyota jako taková je dost spolehlivá - prodejce tvrdí, že 5let budu jezdit do servisu jen na předepsanou údržbu, tak uvidíme.


Ahoj - taky jsem od C5 zdrhnul. Dost pokydali motor na emisích. Toyoty jsou super - jen si dej pozor na korozi. Jako druhý auto mám Corollu r.v. 2003, kupoval jsem ji novou. Vše k neutahání, ale začíná hodně reznout. Podvozek a nad předním oknem - tam se s tím moc nedá dělat. Už dvakrát byla na výbrusu a přelakování (okno dolů) - ale koroze se tam objevuje furt.

Jinak volbu chválím, taky o hybridu od Toyoty ovažuju....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator