Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Automatická převodovka AL4 - problémy s řazením
jruze
18.12.2017 02:57 - Re: Automatická převodovka AL4 - problémy s řazením
U??vate?
Nazghrum napsal(a):
Dobrý den . Jsem vlastníkem Citroenu C5 a před nějakým časem jsem jel do kopecka za studena a v rozmezí 50-60 km za hodinu kdy převodovka řadí z 2ky na 3ku se ozvala rána a skublo to s celým autem ..dnes se mi to stalo při zahřátém motoru a to když jsem cca při 55 km za hodinu pustil pedál a nechal auto jet z kopce bez plynu .. včera jsem měnil olej v převodovce a v doufal že se tím problém vyřeší . Bohužel se tak nestalo . Mohl by mi prosím někdo poradit co s tím popřípadě co to může být a kolik mě může cca stát oprava ? Děkuji moc za odpovědi .popřípadě kdyby jste potřebovali něco upřesnit . Tak rád upřesním .


Vyhodilo to chybu? Možná příčina je že převodovka ztratila informaci o rychlosti - ona neví potom co tam má zařadit a prostě tam něco pošle - pokud jsi dal správný olej a množství a udělala to jen občas , bez chybové hlašky mohlo by to být ztrátou informací - pokud by to dělala často a za stejných podmínek a dá se navodit situace ve které to udělá tak by bylo asi nej diag - měřené hodnoty - pokud vyhodilo chybu tak podrobnosti co chybu vyvolalo.Může to dělat spoustu věcí třeba hydroblok.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator