Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
sgt
08.12.2017 21:10 - Re: Kdo kde potkal hajzla
U??vate?
Havarijnu poistku našastie mam, hoci tento rok som ju už chcel zruši. Minimálne na okná by som si nechal.

BTW čím ďalej mi to pripadá, že to nebola nejaká fetka ale trochu vyšší level. Už ako som odbočoval z hlavnej a neskoršie pri odbočovaní na parkovisko som mal za zadkom auto, ktoré sa ma stále držalo. Neparkujem pred vchodom kde je najviac áut a väčšinou vám dobúchajú auto ale niekde ďalej, kde je dos vožných miest. Bolo tam asi cca 10 áut a 30-40 vožných miest. A ten dement čo šiel za mnou zaparkoval hneď natesno vedža mňa, som mu chcel vynada či nevidí že som zaparkoval a budem vystupova, pritom tam bolo kopa vožných miest. Kým som vystúpil, tak vodič už bol preč - išiel tiež do obchodu. Či niekto ostal v aute som si nevšimol. Keď som sa vrátil ku aute, jeho auto tam už nebolo. Tipujem, že tým že zaparkoval tesne, si spravil perfektné krytie a možno mal v aute komplica, kým on dával bacha v obchode na mňa...
Nechápem obchody, veď spravi si kamerový systém so 4 kamerami a záznamom je otázka 200€. Pre policajtov by to bola potom už brnkačka a odradilo by to aj kopu zlodejov.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator