Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Cvakání v motorovém prostoru
jruze
06.12.2017 05:59 - Re: Cvakání v motorovém prostoru
U??vate?
josicune napsal(a):
V servisu už jsem byl a tam mi řekli, že je to načnutý turbo. Myslel jsem si, že mi tady někdo poradí, abych tam nemusel jezdit s tím, že tomu asi něco je (což pokaždé stojí peníze, který fakt netisknu), ale že s tím někdo má nějakou třeba malou zkušenost a poradí mi co by to mohlo být. Nejsme blbej a ani nejsem malý dítě a nemyslel jsem si, že na dotaz a prosbu o radu se mi tady někdo bude vysmívat, ale i tak děkuji za reakci.


No nevím kdo a jak se ti vysmívá (reaguješ takto po mím přízpěvku) - odemne to není vysmívání a tvůj dotaz jsem pochopil tak že - odemkneš auto - ozve se zvuk ? = po odemknutí auta to turbo stojí a nemá jak vydat žádný zvuk - jediné co se v tuto chvíli aktivuje je část elektroniky a hydraulika. Pokud ti někdo tvrdí že v tuto chvíli to dělá turbo tak jeden z nás je blbec(já nebo on) - nikdo z nás to neslyšel naživo tak to nejde identifikovat - od PC to asi nepůjde.Nezlob se ale identifikovat závadu podle zvuku z telefonu a nějakého popisu asi nejde.(pročítal jsem to znovu - u biturba by to mohla dělat klapka na sání ale po odemčení ? - po zhasnutí motoru ano) - pokud klapka na sání je to vpořádku

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator