Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
wytek
29.11.2017 17:16 - Re: Koupě Citroenu C5
99
tak já opravdu nevím, chtěl jsem jako další auto pořídit X7, někde kolem 300 tis. bez DPH (chápu výhody nového, ale to já prostě nezaplatím), protože jsem byl nadmíru spokojený s C5 I 2,2 HDi, samozřejmě automat.

jsem si vědom,že vzhledem k rozpočtu pořídím tak r.v. 2012-2013 a jdu do toho se všemi riziky. Z této diskuze zkušenějších mi ale vyplývá, že je lepší koupit C5 II (i díky pohodlí a prostoru), kterých je na výběr dost a dost, samozřejmě velká část s problematickou kvalitou a o větším stáří už ani nemluvím...
Svoji první C5 jsem kupoval jako dvouletou s jasnou historií se 160 tis. km z Belgie a teď na ní mám 370 tis. a nikdy mě nikde nenechala, jen teď začala trošku stávkovat a začaly se projevovat neduhy stáří, tak už přišla její doba. Asi rok ji střídám s GP s robotickou převodovkou a opravdu to není ono.
Vzhledem k větší rodině bych rád něco většího, samozřejmě jsem si vědom menšího prostoru v X7, ještě mám v hledáčku 2 zachovalé a udržované C8 s automatem - můžu poprosit o Vᚠnázor? díky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator